2024 Yılı 1. Dönem TÜBİTAK 1001 Başarısı
2024 yılı 1. dönem TÜBİTAK 1001 programı kapsamında destek almaya hak kazanan, Çukurova Üniversitesi’nden Doç. Dr. Elife Sultan Giray’ın yürütücü olduğu “Yeşil Teknolojiler Kullanılarak Kenevir (Cannabis Sativa L.) Çiçek ve Köklerinden Biyoaktif Bileşiklerin Ekstraksiyonu; Ekstrakt, Eksrakt@Se-Nanopartiküllerinin ve Eksrakt@ Zif-8 Nanopartiküllerinin Biyolojik Aktivitelerinin İncelenmesi” başlıklı projede üniversitemiz Eczacılık Fakültesi’nden Doç. Dr. Gökhan ÜNAL araştırmacı olarak yer almaktadır.
Araştırmacımızı ve proje ekibini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.