×
×
HABERLER
Üniversitemiz Malezya’daki 3 Üniversite ile İş Birliği Yapacak
HIZLI ERİŞİM

HABERLER
Üniversitemiz Malezya’daki 3 Üniversite ile İş Birliği Yapacak

Üniversitemiz Malezya’daki 3 üniversiteden oluşan Araştırma Konsorsiyumu ile iş birliği protokolü imzaladı. İmzalanan protokol kapsamında üniversitemiz ve konsorsiyum üyesi üniversiteler ile araştırma ortaklığı yapılacak.

Rektörlük Makamında gerçekleştirilen protokol imza törenine; Rektörümüz Prof. Dr. Fatih Altun, Malezya Araştırma Konsorsiyumu adına Prof. Dr. Saharuddın Mohamed, GENKÖK Müdürü Prof. Dr. Yusuf Özkul, Malezya Araştırma Konsorsiyumu üyesi üniversitelerin öğretim üyeleri katıldı.

İmza töreninde konuşan Rektörümüz Prof. Dr. Fatih Altun, imzalanan protokolün hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Malezya’da ki 3 üniversitemiz ile bugün önemli bir iş birliği protokolüne imza attık. Protokolde emeği geçen akademisyenlerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Malezya Araştırma Konsorsiyumu Temsilcisi Prof. Dr. Saharuddın Mohamed de imzalanan iş birliği protokolünden dolayı memnuniyetini dile getirdi.

Konuşmaların ardından Rektörümüz Prof. Dr. Fatih Altun ile Araştırma Konsorsiyumu adına Prof. Dr. Saharuddın Mohamed iş birliği protokolüne imza attı.

Protokol kapsamında konsorsiyum üyesi olan Malaya Üniversitesi, Pendidikan Sultan İdris Üniversitesi, Tun Hussein Onn Malezya Üniversitesi ile Üniversitemiz arasında ortak araştırma projeleri yürütülecek.
29 Kasım 2023 Çarşamba
Toplam 0 görüntüleme
DİĞER HABERLER