×
×
HABERLER
ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ersoy, Üniversitemizde
HIZLI ERİŞİM

HABERLER
ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ersoy, Üniversitemizde

Öğrenci Seçme Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Bayram Ali Ersoy, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Fatih Altun’u ziyaret etti. Rektörümüz Prof. Dr. Altun’u ziyaretinin ardından ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ersoy, ayrıca Üniversitedeki ÖSYM İl Sınav Merkezi’ni de ziyaret ederek, bilgi aldı. 

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Bayram Ali Ersoy, Üniversitemizi ziyaretinde ilk olarak Rektörümüz Prof. Dr. Fatih Altun’u makamında ziyaret etti. 

Ziyarette Üniversitemiz hakkında bilgiler alan ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ersoy, ev sahipliğinden dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Altun’a teşekkür etti. 

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ersoy, Rektörümüz Prof. Dr. Altun Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Oktay Özkan ve ÖSYM yetkilileri ile beraber Üniversitemizde bir diğer ziyaretini ise kampüsteki ÖSYM İl Sınav Koordinatörlüğü’ne gerçekleştirdi. 

Ziyaretinde ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ersoy, ÖSYM Kayseri İl Sınav Koordinatörü ve Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Recep Ekici’den burada yürütülen faaliyetler hakkında bilgi aldı. 

Başkan Prof. Dr. Ersoy'un Üniversitemiz ziyaretine; ÖSYM Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Necip Şimşek ve ÖSYM Bilgi Güvenliği Daire Başkanı Bilal Tırnakçı da eşlik etti.24 Mayıs 2024 Cuma
Toplam 0 görüntüleme
DİĞER HABERLER