Prof. Dr. Ahmet Yağcı’dan TÜBİTAK 1001 başarısı
Prof. Dr. Ahmet Yağcı’nın yürütücüsü olduğu, Dr. Öğr. Üyesi Gülgün Uzun, Öğr. Gör. Dr. Mehmet Çadır ve Doç.Dr. Burak Bal’ın (Abdullah Gül Üniversitesi) projede araştırmacı olarak yer aldığı “Yeni Geliştirilen, Hekim Tarafından Direkt 3d Yazıcı Ile Üretilen Şeffaf Plak Sisteminin, Indirekt Şeffaf Plak Sistemleri ile ve Sabit Ortodontik Tedavi Ile Süre, Etkinlik, Kalite ve Endokrin Bozucu Monomer Salınımı Açısından Karşılaştırılması: İn-Vivo Randomize Kontrollü Klinik Çalışma” başlıklı proje TÜBİTAK 1001 programı kapsamında desteklenmeye hak kazanmıştır.
Araştırmacılarımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.