×
×
HABERLER
TEKNOFEST 2023 Ankara’da Üniversitemiz Standına Yoğun İlgi
HIZLI ERİŞİM

HABERLER
TEKNOFEST 2023 Ankara’da Üniversitemiz Standına Yoğun İlgi

TEKNOFEST 2023 Ankara’da Üniversitemiz Standına Yoğun İlgi Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST 2023’te Erciyes Üniversitesistandı ilgi gördü. 

TEKNOFEST 2023 Ankara Etimesgut Havalimanı’nda gerçekleştirildi. Birçok kuruluşun stant açtığı festivalde, Üniversitemiz’de yerini aldı. Festival alanında açılan üniversitemiz standında TEKNOFEST yarışlarında dereceye giren projeleri ve AR- GE çalışmalarının sergileyen Üniversitemiz,katılımcılardan yoğun ilgi gördü. 

Etkinliğin açılış programına katılan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Fatih Altun, Üniversitemiz standını ziyaret eden öğrenciler ile tek tek ilgilendi. Festivalin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür eden Rektör Prof. Dr. Fatih Altun, Etimesgut Havalimanı’nda gerçekleştirilen etkinlikteki üniversitemiz standına teknoloji merakı olan herkesi davet etti. 

 Her yıl düzenlenen TEKNOFEST yarışlarında ERÜ’lü öğrencilerin önemli başarılar elde ettiklerinin de altını çizen Rektörümüz Prof. Dr. Altun, öğrenciler tarafından teknoloji ve bilime yönelik yapılan tüm çalışmaların destekçileri olduklarını söyledi.


30 Ağustos 2023 Çarşamba
Toplam 0 görüntüleme
DİĞER HABERLER